خانه / بالابر زنجیری کیتو

بالابر زنجیری کیتو

بالابر زنجیری کیتو:

معرفی محصول:

شرکت کیتو ژاپن(kito) برندی با سابقه که هدف آن رسیدن به رتبه یک صنعت بالابر دنیاست ، شرکت کیتو  از سال ۱۹۳۲ در توکیو ژاپن آغاز بکار نموده و هم اکنون پس از گذشت ۸۴ سال از یک شرکت کوچک داخلی به شرکتی با ۱۹ شرکت تابعه در سرتاسر دنیا مبدل شده است بی اقرار کیتو جزء بهترین برندهای دنیا در زمینه تولید بالابرهای زنجیری به حساب می آید.

بالابر زنجیری کیتو

توصیه:

عمده شهرت بالابرهای (وینچ) کیتو در ایران ، بالابرهای (وینچ) زنجیری دستی و برقی می باشد.در بازار ایران بالابرهای زنجیری کیتوی چینی و ژاپنی موجود بوده و، ناگفته پیداست که کیفیت و قیمت کیتوی ژاپنی از برادر چینی خود بالاتر است، اگر شما بالابر زنجیری کیتو را انتخاب کرده اید بهتر است بدانید که این برند  از نظر  فروش در  بین سایر برندهای دیگر بالابر زنجیری  برندی محبوب بوده و محصولی پرفروش محسوب میشود و به همین دلیل است که در زمینه تهیه قطعات یدکی و مصرفی و حتی تعمیرات آن با مشکلی مواجه نخواهید شد. ضمن اینکه این شرکت تا ۱۲ ماه بالابرهای زنجیر کیتو را گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش و تأمین قطعات آن را تضمین می نماید.

بالابر زنجیری کیتو
بالابر زنجیری کیتو

مشخصات فنی:

کیتو بالابرهای زنجیری خود را بصورت سریER (سری قدیمی) و ER2 (سری جدید) تقسیم بندی نموده است ، در سری جدید از اینورتر بعنوان  آپشنی ثابت و استاندار در بالابرهای زنجیری و ترولی ها استفاده شده است. این ویژگی باعث افزایش طول عمر و کاهش نوسانات بار در هنگام حرکت در بالابر و ترولی می شود. افزایش ایمنی با استفاده از سیستم  کلاچ اصطکاکی و محدود کننده های بالابری و فرود که بصورت دو گانه عمل میکند و کلید فرمان اگرونومیک که باعث سهولت استفاده از آن می شود از دیگر تغییرات در سری جدید بالابر زنجیری کیتو می باشد.

بالابر زنجیری کیتو

 

 

 

جدول محصولات بالابر زنجیری کیتو به قرار زیر است:

بالابر زنجیری کیتو

 محصولات مشابه:

بالابر زنجیری اشتال بالابر زنجیری سامسونگ  بالابر زنجیری پودم
  بالابر زنجیری اشتال :  بالابر زنجیری سامسونگ :  بالابر زنجیری پودم :

جهت سفارش و استعلام قیمت می توانید با شماره ها یا ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید:

مهندس تنکابنی: ۴۰۸۹-۹۴۷-۰۹۱۲
مهندس شاه حسینی : ۱۸۱۰-۰۲۶-۰۹۱۲
آدرس کارخانه: کیلومتر ۱۹ اتوبان تهران ساوه- شهرک صنعتی پاسارگاد- خیابان کمیل-

تلفن : ۵۶۴۳۰۸۷۷-۰۲۱ فکس: ۵۶۴۱۲۶۳۷-۰۲۱
info@banagostar.com