خانه / جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی:

معمولا ساخت جرثقیل های سقفی(overhead crane) به دو صورت جرثقیل سقفی تک پل و جرثقیل سقفی ۲ پل انجام میگیرد. در ساخت جرثقیل سقفی تک پل بالابر معمولا بصورت آویز در زیر پل جرثقیل نصب میگردد و در مواری هم بصورت وزن مقابل در کنار جان پل جرثقیل نصب میشود:

جهت سفارش و استعلام قیمت می توانید با شماره ها یا ایمیل زیر تماس حاصل فرمایید:

مهندس تنکابنی: ۴۰۸۹-۹۴۷-۰۹۱۲
مهندس شاه حسینی : ۱۸۱۰-۰۲۶-۰۹۱۲
آدرس کارخانه: کیلومتر ۱۹ اتوبان تهران ساوه- شهرک صنعتی پاسارگاد- خیابان کمیل-

تلفن : ۵۶۴۳۰۸۷۷-۰۲۱ فکس: ۵۶۴۱۲۶۳۷-۰۲۱
info@banagostar.com

ساخت جرثقیل سقفی تک پل آویز
ساخت جرثقیل سقفی تک پل آویز
ساخت جرثقیل سقفی تک پل وزن مقابل
ساخت جرثقیل سقفی تک پل وزن مقابل

تناژ مربوط به ساخت جرثقیل سقفی تک پل با توجه به دهانه قابل تغییر می باشد و نمی توان برای آن محدودیتی قائل شد با این وجو توصیه میشود که حداکثر تا ظرفیت ۱۰ تن و دهانه ۲۴ متر   از جرثقیل سقفی تک پل استفاده گردد زیرا در غیر اینصورت علاوه براینکه ابعاد پل بسیار بزرگ خواهد شد، ساخت جرثقیل غیر اقتصادی نیز میگردد.

همانطور که در بالا عنوان گردید از دهانه ۲۴متر و ظرفیت ۱۰ تن به بالا از جرثقیل سقفی ۲ پل استفاده میگردد که دراینصورت میتوان تا دهانه ۳۵ متر و ظرفیت ۳۰۰تن از این تیپ جرثقیل استفاده نمود، کاربردهای جرثقیل سقفی ۲ پل بسیار زیاد بوده و از صنایع انبارشی و کوچک گرفته تا صنایع سنگین همچون کشتی سازی ، فولاد سازی و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.

نحوه قرار گیری وینچ در ساخت جرثقیل سقفی ۲ پل بسته به نیاز مشتری متفاوت می باشد که معمولا بصورت رونشین برروی پل قرار میگیرد.

ساخت جرثقیل سقفی 2 پل
ساخت جرثقیل سقفی ۲ پل
ساخت جرثقیل سقفی 2 پل که وینچ بصورت آویز قرار گرفته است
ساخت جرثقیل سقفی ۲ پل که وینچ بصورت آویز قرار گرفته است