خانه / ساخت سوله و اسکلت / مقاومسازی سوله

مقاومسازی سوله

مقاومسازی سوله:

این شرکت اعلام میدارد که با توان و تخصص بالا در زمینه طراحی ، محاسبه و ارائه بهترین راه حل در جهت مقاومسازی سوله و انواع سالن جهت افزایش ظرفیت باربری به منظور نصب انواع جرثقیل  اقدام نموده است.

بسیاری از مشتریان ما جهت افزایش ظرفیت باربری سوله های خود به منظور نصب جرثقیل سقفی درخواست  مقاومسازی سوله را مینمایند. مهندسین این شرکت پس از بررسی و برداشت از جانمایی و ابعاد  سوله یا سالن مورد نظر آن را در برنامه های محاسباتی مدلسازی نموده و بهترین راه کار را برای افزایش ظرفیت باربری سوله اعلام و اجرا مینمایند. با وجود اینکه اغلب این سوله یا سالن ها قابلیت افزایش ظرفیت باربری را داراست ولی با این وجود سوله هایی نیز وجود دارند که به اصطلاح صرفا سوله پوششی هستند و این امکان وجود ندارد در این مواقع از روش و تیپ های خاص جرثقیل استفاده میگردد.

کارشناسان ما با سال ها تجربه در زمینه مقاومسازی سوله ، ساخت و نصب انواع جرثقیل سقفی آمادگی خود را جهت انجام امور مربوط به مقاومسازی سوله اعلام میدارند. همچنین این شرکت آمادگی دارد بر اساس نیاز مشتریان خود اقدام به طراحی و ساخت انواع جرثقیل نماید ، عموما سوله های که مقاومسازی می شوند جهت نصب جرثقیل سقفی(overhead crane) مورد استفاده قرار میگیرند ولی جرثقیل های خاصی همچون جرثقیل نیمه دروازه ای (gantry crane)جرثقیل بازویی(jib crane) ، جرثقیل آویز (suspension crane) جرثقیل دیواری (wall crane) نیز از گزینه های مناسب جهت نصب در سوله های مقاومسازی شده هستند.

شما می توانید جهت استفاده از مشاوره کارشناسان ما در زمینه مقاومسازی انواع سوله و سالن های صنعتی و انبارش خودبه منظور  نصب انواع جرثقیل از جمله جرثقیل سقفی ، جرثقیل نیمه دروازه ای (gantry crane)جرثقیل بازویی(jib crane) ، جرثقیل آویز (suspension crane) جرثقیل دیواری (wall crane)  ،  با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

مهندس تنکابنی: ۴۰۸۹-۹۴۷-۰۹۱۲
مهندس رحمانی : ۳۶۲۸-۳۲۰-۰۹۱۲
آدرس کارخانه: کیلومتر ۱۹ اتوبان تهران ساوه- شهرک صنعتی پاسارگاد- خیابان کمیل- انتهای خیابان صنعت ۵
آدرس دفتر مرکزی: بزرگراه فتح ، کیلومتر ۵ ، نبش خیابان فربت، پلاک ۱۰
تلفن : ۶۶۲۵۶۹۶۴ فکس: ۶۶۲۵۰۱۵۳
info@banagostar.com

مقاومسازی سوله جهت نصب جرثقیل سقفی
مقاومسازی سوله جهت نصب جرثقیل سقفی

همچنین ببینید

ساخت اسکلت فلزی

ساخت اسکلت فلزی: ساخت کامل سوله (طراحی ، ساخت ، نصب ، پوشش ، تاسیسات …